Najczęściej wyszukiwane:

Strefa kandydata

Projekt pod lupą – od pomysłu do dobrej praktyki

Miejsce wydarzenia: Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, Jana Matejki 32/38, 90-237 Łódź
Czas: 28 października 2025 (wtorek) 17:00 - 19:30
Chcesz realizować projekty społeczne i naukowe? Myślisz o organizacji warsztatów, spotkań, pikników, wydarzeń popularyzujących naukę i aktywizujących różne grupy wiekowe? Nie działaj po omacku – sprawdź, jak przekształcić pomysły w dobre praktyki! Zapraszamy na spotkanie dla osób, które chcą tworzyć angażujące i skuteczne inicjatywy. Dołącz do spotkania podsumowującego Piknik Młodej Nauki „UniLodz Young Science Fest”!
Opublikowano: 13 października 2025
Dziewczyna i chłopak stoją uśmiechnięci przy stole na tle czerwonej, ozdobnej ściany.

W maju zorganizowaliśmy Piknik Młodej Nauki UniLodz Young Science Fest” – pokazaliśmy, że nauka może być wspólna, angażująca i pełna pasji. 

Teraz czas na kolejny krok – refleksję, wnioski i planowanie przyszłości. Zapraszamy na wydarzenie, które nie będzie tylko podsumowaniem Pikniku Młodej Nauki, ale przede wszystkim okazją do poznania innych osób, które – podobnie jak Ty – chcą działać. Może właśnie tu zacznie się nowa współpraca, nowy projekt, nowa dobra praktyka?

W programie:

  • szybki trip po pracy projektowej – od inspiracji, przez refleksję, aż po konkretne narzędzia, które pomogą Ci działać skuteczniej
  • warsztat o tym, jak mierzyć efekty działań, wyciągać wnioski i rozwijać kolejne inicjatywy
  • poczęstunek – bo dobra energia to nie tylko wiedza
  • networking, czyli przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń i poznania ludzi, którzy tak jak i Ty, chcą działać i szukają inspiracji.

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli: 

  • studiujesz na UŁ
  • należysz do koła naukowego, organizacji studenckiej lub grupy nieformalnej
  • brałaś / brałeś udział w Pikniku Młodej Nauki
  • jeszcze nie należysz do koła naukowego i nie brałeś / nie brałaś udziału w Pikniku, ale chcesz się w coś zaangażować!  

Zapisz się na wydarzenie!

Nie czekaj, zgłoś się!

Formularz zapisów – przy zgłoszeniu użyj swojego adresu uniwersyteckiego.

Zapisy trwają do 27 października do godz. 23.59 lub do wyczerpania limitu miejsc. Wydarzenie otwarte dla wszystkich studiujących na UŁ. 

Spotkanie poprowadzą: 

  • Agnieszka Reiske – ekspertka projektów społecznych od ponad 20 lat działająca w sektorze pozarządowym jako kierowniczka projektów, szkoleniowiec i doradczyni, porusza się w obszarach aktywizowania i wpierania rozwoju wspólnot lokalnych, rozwoju grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działań rewitalizacyjnych, kulturalnych i edukacyjnych, trenerka i doradczyni w zakresie zarządzania organizacjami, zarządzania projektami, komunikacji interpersonalnej i kompetencji menadżerskich
  • Agata Dawidowicz – specjalistka ds. promocji UŁ, współtwórczyni i koordynatorka projektu Piknik Młodej Nauki „UniLodz Young Science Fest” wspólnie z grupą studencką (w składzie: Zuzanna Kolbus, Patrycja Florczak, Piotr Rembowski), od 20 lat realizuje projekty społeczne i kulturalne, działając w obszarze organizacji pozarządowych, samorządowych instytucji kultury i przemysłów kreatywnych. 

Zobacz, jak wspólnie zrobiliśmy Piknik Młodej Nauki w maju: relacja z wydarzenia. We wtorek 27 października zacznijmy planować kolejne inicjatywy!

 

Realizacja wydarzenia jest możliwa dzięki środkom uzyskanym przez Fundację Uniwersytetu Łódzkiego w konkursie Centrum OPUS. Zadanie publiczne „Łódź akademicka – naukowa, kreatywna i wielokulturowa 2025” jest finansowane z budżetu Miasta Łodzi. 

Miejsce wydarzenia: Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, Jana Matejki 32/38, 90-237 Łódź
Data i godziny wydarzenia: 28 października 2025 (wtorek) 17:00 - 19:30

ul. Pomorska 149/153
90-236 Łódź

tel: 42/635 57 42
fax: 42/635 57 42

Funduszepleu
Projekt Multiportalu UŁ współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR