Ta strona ma format dla PC.
Wybierz format strony dla SMARTFONA

70 OLIMPIADA FIZYCZNA (2020/21)

Okręgowy Komitet w Łodzi

Napisz e-mail do Sekretarza KO OF: mgr Aliny Podgórzak

Nasz adres:
Komitet Okręgowy Komitetu Olimpiady Fizycznej
ul.Pomorska 149/153
90-238 Łódź

Sekretarz KO OF ŁódźAlina Podgórzak
adres mailowy: podgorzal@uni.lodz.pl; tel kom. 661 227 830.


Strona główna. (uaktualnienie strony: 2 lutego 2021)


NOWE!!

Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Łodzi zawiadamia,
że zawody doświadczalne II stopnia 70 Olimpiady Fizycznej odbędą się
w niedzielę 14 lutego 2021 roku od godz. 9.30 do godz. 14.30 w gmachu
Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ w Łodzi, ul. Pomorska 149/153.

W czasie zawodów uczestnicy zobowiązani będą do zachowania reżimu sanitarnego.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO części DOŚWIADCZALNEJ II ETAPU
Imię i Nazwisko Nazwa szkoły Miasto Nauczyciel
Hubert Baraniak PLOPŁ Łódź Dariusz Krzyżański
Agata Bartczak I LO Łódź Cezary Koneczny
Adam Kostka PLOPŁ Łódź Bogusława Kłos
Mateusz Kowalski I LO Kutno
Kacper Krysiński I LO Wieluń Bogusław Urwanowicz
Jakub Lewandowski PLOPŁ Łódź Dariusz Krzyżański
Patrycja Maciejewska I LO Łódź Przemysław Dudek
Dawid Maćczak I LO Łódź Cezary Koneczny
Gniewoj Michalewski I LO Łódź Cezary Koneczny
Bartosz Moczkowski PLOUŁ Łódź
Krystian Sobczyk II LO Kutno Sławomir Klarzak
Maciej Strzelecki PLOPŁ Łódź Bogusława Kłos

Sekretarz KO OF ŁódźAlina Podgórzak
adres mailowy: podgorzal@uni.lodz.pl; tel kom. 661 227 830.

Oficjalna lista zakwalifikowanych jest na stronie Komitetu Głównego OF

Przejdź do strony Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej po dalsze informacje.


KONIEC NOWYCH INFORMACJI!!


Stare informacje:


2020/12/14

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU z okręgu Łódzkiego.
Imię Nazwisko
Kamil Abendroth
Hubert Baraniak
Agata Bartczak
Jakub Białecki
Wojciech Błasiak
Mikołaj Dróżdż
Bartłomiej Drzymalski
Witold Formanski
Mateusz Gapiński
Łukasz Gapiński
Oskar Hofmokl
Piotr Jaworski
Adam Kostka
Mateusz Kowalski
Kacper Krysiński
Jakub Lewandowski
Jędrzej Lipowski
Grzegorz Ludziejewski
Piotr Łukawski
Patrycja Maciejewska
Dawid Maćczak
Piotr Marszałek
Gniewoj Michalewski
Bartosz Moczkowski
Wojciech Nowakowski
Aleksander Przyborek
Dominika Radaszewska
Krystian Sobczyk
Jakub Stańdo
Maciej Strzelecki
Stanisław Szadowiak
Szymon Szulc
Maria Żuchowska
Uwaga: podstawą jest lista na stronie Komitetu GŁównego OF.


Adres Komitetu Głównego OF:

Komitet Główny Olimpiady Fizycznej
Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa
E-mail: Joanna.Papierska@fuw.edu.pl


Skocz do strony Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej


Adres Komitetu Okręgowego OF w Łodzi:
Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Lodzi
ul. Pomorska 149/153
90-238 Łódź
(skocz do początku strony)

Skład Okręgowego Komitetu Olimpiady Fizycznej w Łodzi:
Przewodniczący: dr Jan Olejniczak
, e-mail: janolej@uni.lodz.pl,
V-przewodniczący: dr Andrzej Kryś, e-mail:
akrys@uni.lodz.pl,
Sekretarz: mgr Alina Podgórzak, tel. 661 227 830, e-mail:
podgorzal@uni.lodz.pl,
dr Ireneusz Owczarek, e-mail: irek@p.lodz.pl ,

(skocz do początku strony)

statystyka