Zdolny Uczeń, Świetny Student - podsumowanie VII edycji programu

Na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego zakończyła się siódma edycja programu "Zdolny Uczeń - Świetny Student" w roku akademickim 2023/2024.

W tegorocznej edycji na Wydziale uczestniczyło dziewięcioro uczniów ze szkół średnich z Łodzi, Zduńskiej Woli i Ozorkowa. Pod kierunkiem profesora dr hab. Tadeusza Wibiga, uczestnicy programu prowadzili projekty badawcze w ramach tematu "Kosmos widziany z Łodzi". Seminarium podsumowujące odbyło się 10 czerwca, podczas którego uczestnicy zaprezentowali swoje prace badawczo-eksperymentalne i otrzymali certyfikaty uczestnictwa w programie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, VIII edycji programu "Zdolny Uczeń - Świetny Student", realizowanej w roku akademickim 2024/2025. Więcej informacji o programie oraz możliwość zgłoszenia udziału, również na naszym Wydziale, znajdą Państwo na stronach programu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz nauczycielom za zaangażowanie i udział w programie!