Polityka prywatności


Kim jesteśmy

Przeglądają Państwo stronę Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego – https://www.wfis.uni.lodz.pl.


Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

  • Państwa dane osobowe pozyskiwane są w celu kontaktowym lub na potrzeby organizacji konkretnego wydarzenia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi konieczny warunek dla udziału w organizowanym wydarzeniu;
  • Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom oraz nie podlegają profilowaniu;
  • Pozyskane dane będą przetwarzane i przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu, z uwzględnieniem okresów przechowywania wskazanych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

Ciasteczka

Używamy plików cookie, aby dowiedzieć się kiedy i w jaki sposób korzystasz ze strony. Dzięki temu możemy ją udoskonalać i czynić bardziej przyjazną w użytkowaniu.

Osadzone treści z innych witryn

Na tej witrynie mogą znajdować się treści osadzone (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Treści osadzone z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny te mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.


Jakie masz prawa do swoich danych

  • Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, cofnięcia wydanej zgody w dowolnym momencie, skorzystania z prawa ograniczenia przetwarzania;
  • Posiadacie Państwo prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

Dane kontaktowe

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Uniwersytet Łódzki, ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź;
  • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: odo@uni.lodz.pl.