Konkurs od lat sponsoruje:                                       

                           
                                                            





Prace doświadczalne:


PIERWSZA NAGRODA

Paulina Bilska, Adrianna Kapiszka, Angelika Wabik i Magdalena Żółć (PPTX) (PDF) (MP4) (MP4) (C++)
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku

DRUGA NAGRODA

Julia Czachorowska, Alicja Grzybowska i Małgorzata Rękawiecka     (XLSX) (DOCX) (PPTX) (MP4)
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krojczynie

TRZECIA NAGRODA

Oliwia Trojanowicz Kornelia Jaworska Adrian Pluto-Prondziński     (PDF)
II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

WYRÓŻNIENIA

Marta Spętana     (DOCX) (DOCX) (DOCX) (JPG)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach, Gimnazjum

Julia Strójwąs, Kamil Manista, Dominik Uznański, Ania Hilińska, Ola Raszewska i Karina Matczak     (DOCX)
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Zgierzu

pozostałe prace

Krystian Podyma, Dominik Romanek, Wojtek Bogacz i Wojtek Żychowicz     (PDF)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Mateusz Krupa Marlena Todos, Grzegorz Przybylik i Damian Dymek     (PPTX) (PDF) (XLS) (XLS)
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Eryk Dźwigała     (DOCX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Konrad Kasprzyk, Adrian Brychner, Kacper Pasiński i Bartłomiej Książek     (PPTX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Dagmara Filus, Aleksandra Deńca i Gabriela Nowak     (PPTX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Dagmara Filus, Aleksandra Deńca i Gabriela Nowak     (PPTX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Dagmara Filus, Aleksandra Deńca i Gabriela Nowak     (PPSX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Michał Malarski, Karolina Wachta, Daria Domasat, Jan Szadkowski i Emilia Agajew     (PPT)
Gimnazjum Publiczne nr 8 im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi

Dominik Jeżów i Kamil Szostak    (PPTX)
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

Patryk Kocioł Oliwia Kaczmarek i Oskar Kaczmarek     (PPTX)
Gimnazjum Samorządowe nr. 1. Bolesławiec

Paweł Wieczorek i Anna Wieczorek     (ODP)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej

Dąbrowicz Weronika, Jurga Piotr, Kralkowska Julita, Świstak Wiktoria i Szymczak Justyna     (PPTX) (WMV)
XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Remigiusz Siwiec, Kacper Antolski, Marcin Młyński i Kuba Moskwa     (PPTX) (XLSX)
Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Tomasz Chuma, Daniel Ostrowski, Łukasz Pieczyrak, Tomasz Szarek i Kamil Wolka     (DOCX)
Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Kacper Motyl Karolina Presz, Weronika Przerada i Oliwia Wojtala     (RTF) (JPG) (JPG) (JPG) (JPG) (JPG)
ZSG7 w Radomsku

Jakub Szymczak, Michał Biesiada, Olaf Grabowski, Dacjan Domagała     (DOCX) (JPG) (JPG) (JPG) (JPG) Radomsku

Aleksandra Ordys i Natalia Manterys     (ODP)
Gimnazjum nr1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Ewelina Pietras     (PDF)
1 Liceum Ogólnokształcące imienia Feliksa Fabianiego w Radomsku

Wiktoria Dąbrowska i Magdalena Kowal     (PPTX)
Gimnzajum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Piotr Krawczyk, Emilia Dudek, Daria Poteralska, Karolina Śliwoń i Łukasz Sochacki     (PPTX)
Gimnzajum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Sandra Zawacka     (PPTX)
I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy

Aleksandra Miazga     (XLSX)
Zespół Szkół w Czarnej

Paweł Majewski i Radosław Karwat     (PPTX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Radosław Karwat i Paweł Majewski     (PPTX)(MP4) (MP4) (MP4)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Paweł Pycia, Bartosz Gugała, Jakub Oczkowicz, Sebastian Regucki i Mateusz Świątek     (PPTX)
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Patryk Karólski i Lena Waliszewska     (DOCX) (ZIP)
Centrum Edukacji Oświatowiec w Łodzi

Kamil Kowalewski i Robert Kowalewski     (DOCX) (MP4)
Gimnazjum nr 38 im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie

Magda Kmieć    (PDF)
I Liceum Ogólnokształcące im.Feliksa Fabianiego w Radomsku

Michał Musiał, Łukasz Węgrzynowicz i Paweł Mikołajczyk     (PPTX)
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

Karol Musiał,     (ODT)
Centrum Edukacyjne Radosna Nowina 2000 w Piekarach

Filip Jabłoński i Stanisław Piaskowski     (DOCX)
III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

Eseje konkursowe:


PIERWSZA NAGRODA

Weronika Tupaj
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie

DRUGA NAGRODA

Natalia Lewandowska
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

TRZECIA NAGRODA

Norbert Szperling
XXXIV Liceum Ogólnokształcące im.Krzysztofa Kieślowskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 im Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi

WYRÓŻNIENIA

Igor Skorzybót Doniec
I Liceum Ogólnokształcące w Lęborku


Przemysław Wadas
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. J. Pawła II w Pawłowicach

pozostałe prace

Beata Szewczyk
II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Magorzata Babik
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach

Michalina Bieszczad
Zespół Szkół w Czarnej, Publiczne Gimnazjum

Julia Rombel
XXVI LO w Łodzi

Aleksandra Włodarczyk
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

Paulina Janiec
Gimnazjum nr 1 w Miechowie im. Macieja Miechowity

Joanna Ośko
Gimnazjum Oxpress w Bolesławcu

Szymon Toczyński
Zespół Szkół w Czarnej, Publiczne Gimnazjum

Agnieszka Piekarska
Gimnazjum im. Antoniego Malatyńskiego w Charsznicy

Patrycja Roskosz
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

Anna Świech
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Julia Borkowska
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

Piotr Hahn
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

Hanna Borkowska
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku

Alicja Gajkiewicz
Zkpig nr 8 w Gdańsku

Julia Bołdyrew
XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

Jagoda Andrzejewska
Zespół Szkół w Konarach - Gimnazjum w Konarach

Marta Kacperska
Zespół Szkół Nr 111 w Warszawie

Mateusz Pańtak
Gimnazjum Integracyjne nr 4 w Kielcach

Fabian Strzelczyk
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi

Julia Midera
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu

Elżbieta Kilinkiewicz
Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Gen. Władysława Andersa w Opolu

Aleksandra Micyk
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusz Kościuszki w Miechowie

Aleksandra Maślak
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

Aleksandra Ordys
Gimnazujm nr1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Kamila Sasak
Zespół Szkół w Czarnej, Publiczne Gimnazjum

Emilia Sanecka
Gimnazjum nr 1 imienia Macieja Miechowity w Miechowie

Katarzyna Nalepa
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Ernest Kisiołek
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Klaudia Surmiak
Zespół szkół Rolniczych w Prudniku

Dominika Zięba
Zespół szkół Rolniczych w Prudniku

Mateusz Patalan
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Wiktor Buliński
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Weronika Wolska
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Alicja Wojtal
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Cezary Sapota
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Julia Kopiec
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Olga Ciapińska
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku

Kinga Longa
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity

Milena Bednarz
Liceum Ogolnokształcące im.Ks Kard.Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

Alicja Musiał
Gimnazjum nr 1 im. M. Miechowity w Miechowie

Miłosz Wach
Samorządowe Gimnazjum w Podgajach

Magda Szulc
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Sempołowskiej w Prudniku

Emilia Dudek
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Filip Zajączkowski
Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Wojciech Kopyciński
Gimnazjum nr. 4 im. Jana Karskiego w Kielcach

Patrycja Mazurkiewicz
Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Nel Olszewskaska
Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Mateusz Świątek
Gimnazjum nr 1 imienia Macieja Miechowity w Miechowie

Dominika Kulig
ZSZTS w Oświęcimiu

Julianna Silber
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Szymon Wiesławski
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Marianna Młodożeniak
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Aleksandra Fulbiszewska
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Maja Klimczak
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Małgorzata Maniakowska
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Karolina Muciek
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Dominika Romańczuk
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu

Hanna Matusiakiewicz
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu


Patrycja Stępińska
I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku

Dominika Nathali
ZSOI nr 4 w Kielcach

Anna Kutrzuba
Zespół Szkół w Czarnej

Julia Błąd
Gimnazjum nr 1 im. Michała Janasa w Pacanowie

Karolina Śliwoń
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Gabriela Jastrząb
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Daniel Banach
Gimnazjum nr. 1 im. Michała Janasa w Pacanowie

Ewa Wotlińska
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach

Piotr Wilczkowski
Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. Jana Karskiego w Kielcach

Natalia Pająk
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

Anna Zygmunt
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

Weronika Dąbrowicz
XVIII LO w Łodzi

Adrian Doniec
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Amelia Chłosta
Gimnazjum nr 1 im.Michała Janasa w Pacanowie.

Agnieszka Rożek
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Albert Panek
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku

Miłosz Kozioł
Miejski Zespół Szkół nr 2. w Bolesławcu

Mikołaj Trębski
Społeczne Gimnazjum nr.2 im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie

Mikołaj Wiora
Gimnazjum nr 14 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

Oliwia Sztangreciak
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

Angelika Podgórni
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

Sylwia Jasińska
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzynie

Aleksandra Sternak
Samorządowe Gimnazjum w Podgajach

Marta Budkiewicz
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

Nadia Gruchmann
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

Ida Sałek
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu

Wiktoria Dąbrowska
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Jakub Oczkowicz
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Aleksandra Wójtowicz
Gimnazjum nr 1 im. Michała Janasa w Pacanowie

Wiktoria Kaczmarek
Gimnazjum Integracyjne nr 4 w Kielcach

Paulina Szolc
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku

Mateusz Wojteczek
Gimnazjum nr 1 im. Michała Janasa w Pacanowie

Bartosz Gugała
Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie

Lena Waliszewska
Centrum Edukacji Oświatowiec w Łodzi

Patrycja Pietras
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

Wiktoria Domagała
gimnazjum nr 1 im.Macieja Miechowity w Miechowie

Sebastian Regucki
gimnazjum nr 1 im.Macieja Miechowity w Miechowie

Klaudia Koczberska
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku



© T.Wibig (t.wibig@gmail.com)