logo_sdf

PRACOWNIA  POKAZOWA ,  90-236  Łódź,   ul. Pomorska   149/153
Łódź   24 - 26  czerwca 2009 r.


Dojazdy

Dojazd z dworca Łódź  Kaliska (PKP) – do CSK, WFiIS oraz akademików dojazd tramwajem 12 (kierunek Stoki). Do CSK należy wysiąść przy zbiegu ulic Kopcińskiego i Narutowicza i dojść pieszo kilkaset metrów ulicą Kopcińskiego dalej prosto(blisko). Do WFiIS należy wysiąść jeden przystanek dalej na ulicy Narutowicza (po skręcie w prawo). Następnie trzeba przejść na drugą stronę ulicy, cofnąć się do ulicy Matejki i skręcić w prawo. Mijamy po prawej stronie Bibliotekę Uniwersytecką, Wydział Zarządzania. Tuż za WZ skręcamy w prawo i alejką dochodzimy do WFiIS. Do akademików wysiadamy na przystanku przy ulicy Pomorskiej (3 przystanek od skrętu w Narutowicza). Akademiki znajdują się po drugiej stronie ulicy.
Według rozkładu czas przejazdu ok.28min. Dla bezpieczeństwa proszę kasować bilety na 60min (2,40zł+1,20zł) z poprawką na warunki ruchu.

Dojazd z dworca Łódź Fabryczna (PKP/PKS) – po opuszczeniu terenu dworca należy przejść przez park do ulicy Narutowicza. Jedziemy tramwajem 7 , 9 lub 13 (kierunek Śląska-7,13 i Augustów-9) trzy przystanki do ulicy Kopcińskiego (duże skrzyżowanie). Tutaj wysiadamy i w lewo ulicą Kopcińskiego idziemy do CSK. Aby dojechać do WFiS i akademików należy przejść na przystanek 12 przy Kopcińskiego po drugiej stronie ulicy (kierunek Stoki). Do WFiIS jeden przystanek na ulicy Narutowicza (po skręcie w prawo). Następnie trzeba przejść na drugą stronę ulicy, cofnąć się do ulicy Matejki i skręcić w prawo. Mijamy po prawej stronie Bibliotekę Uniwersytecką, Wydział Zarządzania. Tuż za WZ skręcamy w prawo i alejką dochodzimy do WFiIS. Do akademików wysiadamy na przystanku przy ulicy Pomorskiej (3 przystanek od skrętu w Narutowicza). Akademiki znajdują się po drugiej stronie ulicy.
Według rozkładu czas przejazdu do przesiadki ok.4min. Dla bezpieczeństwa proszę kasować bilet na 30min (2,40zł)  z poprawką na warunki ruchu chcąc dojechać do akademików. Jeśli chcemy dojechać w okolice CSK-U.Ł. lub WFiIS wystarczy bilet 10min (1,70zł) i resztę trasy można pokonać pieszo z przystanku na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Kopcińskiego(nie jest daleko).


MAPKA