66 OLIMPIADA FIZYCZNA (2016/17)

Okręgowy Komitet w Łodzi

Napisz e-mail do Sekretarza KO OF: mgr Aliny Podgórzak

Nasz adres:
Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej
ul.Pomorska 149/153
90-238 Łódź

Preferowany jest kontakt mailowy, szczególnie w przypadku odwołań.

Strona główna. (uaktualnienie strony: 22 marca 2017)


NOWE!!


Do zawodów finałowych zakwalifikowali się (kolejność alfabetyczna):
imię i nazwisko szkoła miejscowość nauczyciel
Kacper Kula I LO Wieluń Zenona Stojecka
Michał Lemański I LO Wieluń Bogusław Urwanowicz
Juliusz Neuman LOPŁ Łódź Dariusz Krzyżański
Wiktor Rosiak I LO Zd. Wola Tomasz Mielczarek
Rafał Szczepanik LOPŁ Łódź Dariusz Krzyżański

Oryginalna lista zawodników dopuszczonych do zawodów finałowych znajduje się
na stronie Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej - proszę sprawdzić.



Alina Podgórzak
Sekretarz KO OF Łódź
adres mailowy: podgorzal@uni.lodz.pl; tel kom. 661 227 830





Stare informacje:

Do zawodów doświadczalnych stopnia II zakwalifikowali się (aktualizacja z dn. 12 lutego):

imię nazwisko szkoła miejscowość nauczyciel
Kacper Kula I LO Wieluń Zenona Stojecka
Michał Lemański I LO Wieluń Bogusław Urwanowicz
Piotr Łaszkiewicz I LO Łódź Cezary Koneczny
Anna Łeń LO PŁ Łódź Dariusz Krzyżański
Juliusz Neuman LO PŁ Łódź Dariusz Krzyżański
Kamil Plich II LO Tomaszów Maz. Jolanta Jaros
Wiktor Rosiak I LO Zduńska Wola Tomasz Mielczarek
Arkadiusz Rybski LO PŁ Łódź Dariusz Krzyżanski
Jan Sołek XII LO Łódź Anna Joachimiak
Rafał Szczepanik LO PŁ Łódź Dariusz Krzyżański
Karolina Wilk I LO Łódź Cezary Koneczny
Mieszko Zimny XII LO Łódź Anna Joachimiak

Oryginalna lista zawodników dopuszczonych do zawodów doświadczalnych stopnia 2 znajduje się
na stronie Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej - proszę sprawdzić.


Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Łodzi informuje, że do zawodów teoretycznych stopnia II zakwalifikowali się:

Lp Imię Nazwisko Klasa Nazwa szkoły Miasto szkoły Nauczyciel
1 Michał Jadwiszczak druga I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka Sieradz Grzegorz Pietrucha
2 Jakub Janaszkiewicz trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Cezary Koneczny
3 Michał Kalski druga Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Skierniewice Stefan Paszkiewicz
4 Daniel Kotkowski druga Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Cezary Koneczny
5 Wojciech Kowalski druga I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Cezary Koneczny
6 Artur Krawczyk druga II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pabianice Lucja Duda
7 Mateusz Kuchta trzecia II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Tomaszów Mazowiecki Jolanta Jaros
8 Kacper Kula trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu Wieluń Zenona Stojecka
9 Szymon Kuś pierwsza Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu Łowicz Marek Rybicki
10 Michał Lemański druga I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Wieluń Bogusław Urwanowicz
11 Piotr Łaszkiewicz druga I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Cezary Koneczny
12 Anna Łeń trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
13 Mikołaj Mrozowski pierwsza I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Cezary Koneczny
14 Juliusz Neuman trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
15 Maksymilian Ogorzałek pierwsza 1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Cezary Koneczny
16 Jakub Pawlak trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Łódź Cezary Koneczny
17 Katarzyna Peek druga I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Łódź Cezary Koneczny
18 Jan Pietruszewski druga I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Cezary Koneczny
19 Kamil Plich trzecia II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Tomaszów Mazowiecki Jolanta Jaros
20 Damian Płóciennik trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
21 Jakub Przezorski trzecia XXXII Liceum Ogólnokształcące im. H.Poświatowskiej Łódź Cezary Opłatowski
22 Adam Pylański trzecia XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Łódź Krzysztof Michałowski
23 Wiktor Rosiak trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Zduńska Wola Tomasz Mielczarek
24 Arkadiusz Rybski trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżanski
25 Jan Sołek trzecia XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Łódź Anna Joachimiak
26 Wiktor Stanisławski trzecia II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Tomaszów Mazowiecki Jolanta Jaros
27 Mateusz Stolarczyk trzecia III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łódź Marek Walczak
28 Rafał Szczepanik trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
29 Filip Szewczyk trzecia XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi Łódź Anna Joachimiak
30 Mateusz Twardowski druga I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi Łódź Cezary Koneczny
31 Michał Widawski druga I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Andrzej Sperka
32 Karolina Wilk druga I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Łódź Cezary Koneczny
33 Daniel Zalega trzecia III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łódź Marek Walczak
34 Mieszko Zimny trzecia XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Łódź Anna Joachimiak

Oryginalna lista zawodników dopuszczonych do zawodów stopnia 2 znajduje się
na stronie Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej - proszę sprawdzić.


Lista zawodników niezakwalifikowanych do zawodów stopnia II.
Lp Imię Nazwisko Klasa Nazwa szkoły Miasto szkoły Nauczyciel
1 Szymon Adamski druga I Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusz Kościuszki Wieluń Bogusław Urwanowicz
2 Jakub Chachuła trzecia XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi Łódź Anna Joachimiak
3 Emilian Gałązka pierwsza Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
4 Patryk Goszczyński druga Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
5 Filip Gwardecki druga Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im.ks. Stanisława Konarskiego Skierniewice Andrzej Grzelak
6 Michał Kawka trzecia Zespół Szkół nr 1 im.S.Staszica w Kutnie Kutno Rafał Krajewski
7 Igor Kulda trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Zduńska Wola Piotr Machalski
8 Marianna Kwiatkowska trzecia III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łódź Marek Walczak
9 Krystian Lewandowski pierwsza Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
10 Bartosz Likoński trzecia III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi Łódź Marek Walczak
11 Igor Maraszek trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź Andrzej Sperka
12 Marcin Michałowski trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie Ozorków Jukub Rzącki
13 Mikołaj Miszczak pierwsza Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
14 Rafał Mroczek trzecia Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Głowno Sławomira Milczarek
15 Kacper Ogórek trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
16 Weronika Raducka druga I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Wieluń Bogusław Urwanowicz
17 Michał Rozmarynowski druga I Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusz Kościuszki Wieluń Bogusław Urwanowicz
18 Piotr Sikorski pierwsza XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Łódź Joanna Kostrzewa
19 Szymon Sławiński pierwsza Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
20 Bartłomiej Sobanek trzecia I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka Sieradz Aleksandra Markowska
21 Kacper Trębacz pierwsza Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
22 Jan Urbanek druga I LIceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Łódź Cezary Koneczny
23 Paweł Wieczorek pierwsza Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź Dariusz Krzyżański
24 Adrian Wójciak pierwsza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Tomaszów Mazowiecki Jolanta Jaros
25 Adrian Wójciak pierwsza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Tomaszów Mazowiecki Jolanta Jaros




Lista uczniów (alfabetycznie) zakwalifikowanych do zawodów teoretycznych II stopnia 65OF
L.p. Nazwisko Imię Kl Szkoła Miejscowość Nauczyciel


Adres Komitetu Głównego OF:

Komitet Główny Olimpiady Fizycznej
Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa
E-mail: Joanna.Papierska@fuw.edu.pl

...bardzo stare...

Pobierz:

Zadania OF 57 w naszej bazie.


Informacje:


Skocz do strony Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej


Adres Komitetu Okręgowego OF w Łodzi:
Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Lodzi
ul. Pomorska 149/153
90-238 Łódź
(skocz do początku strony)

Skład Okręgowego Komitetu Olimpiady Fizycznej w Łodzi:
Przewodniczący: dr Jan Olejniczak
, e-mail: janolej@uni.lodz.pl,
V-przewodniczący: dr Andrzej Kryś, tel. 42-635-56-51, e-mail:
akrys@uni.lodz.pl,
Sekretarz: mgr Alina Podgórzak, tel. 661 227 830, e-mail:
podgorzal@uni.lodz.pl,
dr Jan Nowakowski,
dr Ireneusz Owczarek, e-mail: irek@p.lodz.pl ,

(skocz do początku strony)

statystyka